Seminář ČSVE 2017 – MyHotel Lednice

Vážení,

 

rád bych Vás jménem České společnosti pro větrnou energii pozval na tradiční Seminář ČSVE, který si našel své pevné místo v kalendáři podzimních odborných akcí a letos se uskuteční již podeváté. Kromě prvního ročníku zůstáváme stále věrní jižní Moravě – tentokrát se Seminář ČSVE uskuteční v příjemném prostředí MyHotelu v Lednici, a to ve dnech 31. 10. – 1. 11. 2017.

 

Náš tým se snažil, a vlastně stále ještě snaží, připravit pro Vás zajímavý a poutavý program, jehož stěžejní část opět představují zejména legislativní témata, jako je např. chystaná úprava kontrol proti překompenzaci, možná budoucnost podpory OZE či zkušenosti ze zahraničí. Účastníci nebudou ochuzeni ani o informace o vybraných novinkách z oblasti technologií a rovněž prezentace našich partnerů, jimž bych tímto rád poděkoval za jejich podporu. I letos se pak můžete těšit na společenský večer spojený s ochutnávkou vína a posezením při cimbálové muzice, kde často pokračují diskuze načaté během hlavního programu Semináře.

 

Při volbě programu druhého dne Semináře jsme se letos rozhodli využít místa konání v samotném srdci unikátního lednicko-valtického areálu – rád bych Vás tedy pozval na prohlídku zámku Lednice a v případě přijatelného počasí rovněž plavbu lodí zámeckým parkem či krátkou procházku. Pevně věřím, že i tato neodborná část programu pro Vás bude neméně zajímavá a lákavá.

 

Těším se na setkání s Vámi,
Michal Janeček, předseda ČSVE 

 

Partneři akce:

 

                     

 

 

Pozvánka s programem ke stažení zde.

 


Registrační formulář – Seminář ČSVE 2017


Jméno a příjmení (*):
Telefon (*):
E-mail (*):
Společnost (*):
Adresa (*):
IČ (*):
DIČ (*):
1. den semináře (*):
Společenský večer (*):
2.den semináře (*):
Ubytování požaduji (*):
Poznámka:

» Více informací naleznete v přiloženém souboru – pro stažení souboru klikněte na ikonu vedle nadpisu článku nebo klikněte zde.

Akce
Partneři