Seminář pro investory 2018

Vážení členové, kolegové, příznivci větrné energetiky,

rádi bychom Vás pozvali na další ročník Semináře ČSVE, který je určen zejména pro odbornou veřejnost – provozovatele, developery, investory, ale i další zájemce o obor. Letos jsme pro konání semináře vybrali příjemné rodinné prostředí Vinařství Petra Skoupila ve Velkých Bílovicích, kde se seminář uskuteční ve dnech 7. – 8. listopadu 2018.

Co se týká programu, legislativní témata budou letos zaměřená zejména na přípravu nových podmínek podpory OZE, tedy novelu zákona o podporovaných zdrojích energie, podmínky aukcí, využití akumulace vyrobené elektřiny a neopomeneme ani novinky ve stavebním právu. Nebudou chybět ani zajímavé prezentace z oblasti technologií, mezi nimi Vám např. bude představen projekt akumulace elektřiny vyrobené větrnými elektrárnami nebo servis a údržba výtahů a dalších zdvihacích zařízení pro větrné elektrárny. I letos se můžete těšit na společenský večer spojený s ochutnávkou vína právě rodinného vinařství Skoupil a posezení při cimbálové muzice.

Druhý den pak bude určený pouze pro členy ČSVE, kdy se v první části dopoledne uskuteční mimořádné valné shromáždění členů ČSVE, v druhé části se pak budeme s provozovateli větrných elektráren věnovat kontrolám přiměřenosti podpory, tedy tzv. kontrolám proti překompenzacím.

Pevně věříme, že se nám podařilo připravit zajímavý a poutavý program a že se Vám v menším, rodinném prostředí bude líbit.

Těšíme se na setkání s Vámi.


Pozvánka s programem


Uzávěrka registrací je 30. 10. 2018


Registrační formulář – Seminář pro investory 2018


Jméno a příjmení (*):
Telefon (*):
E-mail (*):
Společnost (*):
Adresa (*):
IČ (*):
DIČ (*):
1. den semináře – odborný program (*):
Společenský večer včetně ubytování (*):
2.den semináře – pouze pro členy ČSVE (*):
Poznámka:

» Více informací naleznete v přiloženém souboru – pro stažení souboru klikněte na ikonu vedle nadpisu článku nebo klikněte zde.

Akce
Partneři